nk vlatko ekipa

Nogometaši Kiseljaka nastavljaju sa sjajnim igrama u proljetnom dijelu sezone.

Na Stadionu hrvatskih branitelja danas je gostovala Sloga iz Bosanske Otoke, a naši nogometaši su ih ispratili sa šest pogodaka u mreži. Već u desetoj minuti Grošo trese mrežu Sloge za vodstvo 1:0. Do smiraja prvog poluvremena nije bilo pogodaka, a onda Kiseljačani u samo dvije minute rješavaju pitanje pobjednika. Stefan Bošnjak u 41.minuti udvostručuje prednost Kiseljaka, a minut kasnije u strijelce se upisuje i Antić. Na predah se otišlo pri rezultatu 3:0.
Ni u drugom dijelu Kiseljačani nisu spuštali nogu s gasa. Branič Čilaš u 50.minuti donosi svom timu 4:0. Za 5:0 zabio je kapetan Vlatko Bošnjak , potvrdivši da izbivanje s terena nije ostavilo traga na njegovu formu. Konačnih 6:0 postavio je sjajni Grošo svojim drugim pogotkom. Nogometaši su se pokazali i kao humanitarci, te su zajedno s kadetima i juniorima prikupljali novac za liječenje Maka Hasića. Tom novcu pridodat će se i sav prihod od današnjih ulaznica.