U derbiju Premijer lige BiH za kadete Široki Brijeg je dočekao Zrinjski. U početnom sastavu Širokobriježana našla su se trojica Kiseljačana, Ivan Tadić,Ivan Grgić i Josip Kujundžić.

Široki je poveo u osmoj minuti. Grgić je izveo korner, a Soldo pospremio loptu u mrežu. Na 2-0 povisio je Martić. Treći pogodak za domaću momčad djelo je Josipa Kujundžića, čija se upornost isplatila u 24.minuti. Upornim pritiscima natjerao je gostujućeg vratara Pehara na pogrešku i matirao ga za 3-0. Tiro je zabio za 3-1 u 32.minuti.Isti nogometaš imao je kazneni udarac u 34.minuti, koji mu je obranio domaći vratar, no iz odbojanca uspijeva ponovo zabiti za 3-2.

Do kraja se rezultat nije mijenjao.

Kujundžić je igrao 74 minute, Tadić je zamijenjen u sudačkoj nadoknadi, dok je Grgić ostao na terenu do posljednjeg sudačkog zvižduka.

Široki Brijeg se pobjedom učvrstio na drugoj poziciji, s 4 boda zaostatka za Željezničarom.