kk kiseljak mini

Kiseljački košarkaši danas su na svom terenu dočekali kolege iz KK "Bersellum" Turbe u sklopu XV III kola Lige mladih ŽSB u košarci.

Na teren su prvo izašli mini basketaši  a utakmica je završila rezultatom 59-23 za domaćine.

Po četvrtinama je situacija izgledala ovako: 08-04 12-12 19-02 i 20-05

Uvjerljivo su slavili i kiseljački  mlađi kadeti i to rezultatom 83-41, odnosno po četvrtinama: 20-08 21-09 15-17 i 27- 07.

S obzirom na rezultat ali i odlučnu igru koju su pokazale obje ekipe KK Kiseljak, pohvale zaslužuju svi igrači no istaknuti moramo Tina Nenadića koji je u utakmici mini basketa ostvario 31 poen te njegove starije kolege Damjana Škoru i Ivana Kuliša sa postignutih 27 odnosno 25 poena.

Ovo je bila inače šesta pobjeda mini basketa uz samo dva poraza dok su mlađi kadeti ostvarili osam pobjeda i samo jedan poraz.