Pobjednik 15. jubilarnog malonogometnog božićnog turnira - FUTSAL CUP Fojnica 2018 je momčad "FOJNICAPRIJEVOZ & CAFFE ERA"

Nakon 16 dana natjecanja i 40 odigranih utakmica na parketu dvorane u Fojnici, dobili smo pobjednika jubilarnog, petnaestog izdanja, nadaleko poznatog Božićnog turnira u Fojnici.
Momčad "FOJNICAPRIJEVOZA & CAFFE ERA" je sasvim zasluženo osvojila prvu nagradu od 4.015 KM, pehar i diplomu, pobijedivši u finalu vrlodobru momčad "BEER BAR"-a iz Busovače rezultatom 4:3.
Iz pobjedničke momčadi dolazi nam i proglašeni najbolji igrač, MVP turnira Franjo Biletić, prva figura finalnog susreta.
Drugoplasirana momčad "Beer Bar" je osvojila pehar, diplomu i nagradu od 1.015 KM, a iz ove momčadi dolazi nam najbolji vratar turnira Haris Čakić.
U utakmici za treće mjesto momčad "LH nekretnine" iz Sarajeva je pobijedila istovjetnim rezultatom kao u finalu 4:3 momčad "Pub Riverside"-a, te je osvojila pehar, diplomu i nagradu od 515 KM, a poražena momčad diplomu, pehar i nagradu od 215 KM.
Fair Play momčad je "Bungo Commerce Prokos", a za najdarovitijeg mladog igrača turnira proglašen je Josip Bilić iz "Pub Riverside"-a.
Organizator turnira "Udruženje za sport i rekreaciju KATARINA Fojnica" je dodijelila dva priznanja za 2018.godinu.
Za najboljeg nogometaša u redovima NK KATARINE, za 2018 godinu proglašen je Domagoj Bošnjak.
Posebna nagrada je uručena nogometašu "Beer Bar"-a iz Busovače. Naime, Ado Fazlihodžić je dobio poseban pehar i zahvalnicu za doprinos u promociji turnira uzevši u obzir da je punih 18 godina neprekidno sa nekoliko momčadi uspješan sudionik Tradicionalnog malonogometnog Božićnog turnira u Fojnici.
Suci Zubić, Zelenika i Tomić su sasvim korektno odradili arbitražu svih utakmica na turniru, a vrijedi istaći iznimno korektno ponašanje svih aktera uz neobičan podatak da niti u jednoj utakmici ni jedna momčad nije ispunila bonus od šest akumuliranih prekršaja, tj. nije bilo udaraca sa 10 metara.
Na kraju dodjele nagrada i priznanja, predsjednik "KATARINE" Fojnica Josip Puljić se zahvalio natjecateljima, pokroviteljima i vjernoj publici u Fojnici, zaželio svima sretne predstojeće Božićne i novogodišnje blagdane i zatvorio 15. Božićni turnir u Fojnici.

Tekst : Udruženje za sport i rekreaciju KATARINA Fojnica /facebook