hrvatska navijaci tribine

Nakon što je sinoć fantastični Mario Mandžukić pogotkom srušio Inter Perišića,Brozovića i Vrsaljka, danas su se još tri Hrvata upisala u strijelce u najjačim europskim ligama.

Kramarić je bio strijelac i asistent u remiju Hoffenheima kod Wolsfburga. Gosti su poveli u 4.minuti , Kramarić je probio po lijevoj strani, i uposlio Belfodila, koji udarcem iz prve zabija za 0-1.Bičakčić autogolom i Gincek okrenuli su rezultat u korist Vukova, da bi konačnih 2-2 postavio hrvatski napadač u 71.minuti nakon ubacivanja Kaderabeka.

Nikola Vlašić upisao je sedmi ovosezonski pogodak za CSKA.Nikola je zabio Yeniseyu nakon sjajnog driblinga za 2-0, a utakmica je završena rezultatom 2-1.

Nikola Kalinić zabio je drugi pogodak za Atletico. Nakon ubacivanja Ariasa, Kalinić je prsima zabio za 1-0.Atletico je do kraja zabio još dva pogotka preko Griezmana i Rodriga.

Rebićev Frankfurt poražen je 1-0 od Herthe u Berlinu , a Ante se našao u početnoj postavi.

Bayern Nike Kovača savladao je Nunberg 3-0 sa dva pogotka Lewandowskog i jednim Riberyja.Treća je to uzastopna pobjeda Bayerna, koji čini se hvata pravu formu.

Cagliari Darija Srne odigrao je 2-2 protiv Rome, a Darijo Srna dobio je crveni karton u 94.minuti.Filip Bradarić za domaće je odigrao 80 minuta,a Ante Ćorić nije bio u rosteru Rome.

Mateo Kovačić dobio je 65 minuta u pobjedi Chelseaja protiv do danas lidera EPL Manchester Cityja.

Dejan Lovren zbog ozljede nije nastupio za Liverpool u visokoj pobjedi nad Bournemouthom.

Tin Jedvaj odigrao je cijelu utakmicu za Bayer , u minimalnoj pobjedi nad Augsburgom.