nk kiseljak momcad

Nogometaši Kiseljaka okončali su polusezonu porazom u Sanskom Mostu.Na dalekom gostovanju i po hladnom vremenu domaći su slavili pogotcima iz kaznenih udaraca.

Momčad Kiseljaka otputovala je u goste Podgrmeču s juniorskim sastavom,  sa samo jednim standardnim prvotimcem u sastavu.Nitko od igrača nije bio stariji od 21 godine. Ali momci su odigrali hrabru i borbenu utakmicu , i pokazali da Kiseljak ima sjajnu nogometnu školu.Dva najblaže rečeno sumnjiva kaznena udarca dosudio je glavni arbitar susreta Anes Delić.Od samog početka domaći igrači su vršili pritisak na suca, te ga i napali nakon što im je poništio jedan pogodak zbog zaleđa.

Oba kaznena udarca za domaće uspješno je izveo Medžedović, u 39. i 45. minuti. Konačnih 2:1 postavio je Ajdin Grošo u 76.minuti. Bojo je dodao loptu današnjem kapetanu, koji fantastičnim lob-udarcem sa 20 metara matira domaćeg vratara.

Ovim porazom Kiseljak završava polusezonu s 18 bodova.No, sezona bi bila mnogo bolja da nije bilo gostujućih krađa, o kojim ćemo pisati nekom drugom prilikom.Postavlja se pitanje koji je cilj igranja ove lige, možda rušenje igračkih snova i gaženje svake želje djece i mladih za sportom.Neka se nadležni zapitaju.

Nk Kiseljak je nastupio u sastavu : Hodžić,Franjić,Mišković,Kukla,Bojo,L.Medić,A.Medić,Škoro,Vrbić,Ilijašević,Grošo (C). Priliku s klupe dobili su Tuka,Liješnić i Mujić.