kk zrinjski bljesak

Košarkaši Zrinjskog poraženi su u okviru 7.kola 2.Aba lige. Pred 500 gledatelja u Dvorani Bijeli Brijeg slavila je vodeća momčad lige Sixt Primorska.

Zrinjski je dobro otvorio utakmicu i u prvoj četvrtini imao plus 10 (19:9). U drugoj dionici gosti su pojačali i smanjili na minus 2. U trećoj dionici nervoza u redovima domaćina rezultirala je odlaskom gostiju na dvocifrenu prednost.

No, Zrinjski se nije predavao. Sjajnim obrambenim reakcijama Ivana Miličevića i smirenom rukom Marka Ramljaka dvije minute prije kraja poveli su 63:61. Ali gosti su odlično odigrali posljednje dvije minute, pogotovo u obrani, i slavili pobjedu 66:63.

Najefikasniji u redovima Zrinjskog bio je Marko Ramljak sa 18 poena. Naš Kiseljačanin Ivan Miličević nije imao šutersku večer, upisao je 7 poena, ali je dodao čak 10 skokova i jednu asistenciju.
Zrinjski je pretposljednji na tablici s omjerom 1-6, kakav ima i posljednji Vršac.