pirota travnik

Nogometaši Kiseljaka poraženi su danas na gostovanju na stadionu Pirota u Travniku. Domaćin je slavio rezultatom 3:0 a gosti su pak nastupili bez trojice prvotimaca,Junuzovića, kapitena Bošnjaka te golmana Bencuna. Podsjećamo kako je Nk Travnik prije tri godine igrao i Premijer ligu Bosne i Hercegovine.

Dva pogotka za domaće postigao je Belmin Vila u 13. i 60. minuti. Jedan je dodao Emir Baltić u 45. minuti susreta.

Nk Travnik tako nastavlja borbu za prvo mjesto, dok će Kiseljak ostati u sredini tablice s 15 bodova na kontu.

U narednom kolu u Kiseljak dolazi bugojanska Iskra, koja je u ovom kolu s visokih 5:0 na Jakliću isprašila Slogu iz Bosanske Otoke.