hzrk kiseljak cure

Hrvatski ženski rukometni klub Kiseljak danas je odigrao utakmicu 1 . kola rukometne lige Herceg - Bosne, i to u gostima kod Žrk Ljubuški. Djevojke se u Kiseljak vraćaju s dva boda, i to na nevjerojatan način.

U prvom dijelu domaće igračice imale su uvjerljivih 15:9, i činilo se da bodovi ostaju u Ljubuškom.No, u nastavku naša obrana je zaigrala discipliranije, a napad je bio nezaustavljiv. Konačan rezultat glasio je 27:32 u korist naše momčadi. Da stvar bude još zanimljivija, samo tri igračice su se upisale u strijelce za Kiseljak. Ivana Marković zabila je 12, a Lea Bošnjak i Katarina Tolo po 10 pogodaka.

Rukometašice Kiseljaka tako su na najbolji način otvorile sezonu u natjecanju.