bus zrinj

Radi se o prijateljskoj utakmici koja je odigrana povodom utakmice između ova dva kluba u rujnu 1996. godine, kada je Busovača igrala Prvu ligu Herceg-Bosne.

Nogometaši mostarskog Zrinjskog odigrali su u srijedu neriješeno sa ekipom Busovače u istoimenom mjestu.

Nakon prvog poluvremena Zrinjski je vodio sa 2:0 golovima Ismara Hairlahovića i Emana Markovića, a u nastavku se u strijelce upisao i Josip Miketek. Domaći su u drugom poluvremenu bili uspješniji pa su izjednačili na 3:3.

Radi se o prijateljskoj utakmici koja je odigrana povodom utakmice između ova dva kluba u rujnu 1996. godine, kada je Busovača igrala Prvu ligu Herceg-Bosne. Za HŠK Zrinjski je tada svih devedeset minuta igrao Ivan Bubalo, aktualni član stručnog stožera.