nkbrnjaci nksantici

Za ekipu NK Brnjaci nova sezona Druge kantonalne lige ŽSB počela je veselo.

Prema informaciji na službenoj facebook stranici, naša momčad je bila domaćin ekipi NK Šantići te je odlično otvorila utakmicu i već u 3. minuti pogotkom Irnesa Žunića preuzela vodstvo.

Ubrzo je uslijedio nasrtaj protivničkog igrača na glavnog suca, koji je prošao nekažnjeno. Nakon toga igrači protivničke momčadi su pravili pritisak na suca zbog svakog dosuđenog prekršaja za domaću momčad.

Tako je u 29. minuti u kaznenom prostoru napravljen prekršaj na kapetanu Marku Batarilu nakon čega je bez dvojbe sudac pokazao na bijelu točku.

Tada su protivnički igrači nasrnuli na suca, nakon čega je u teren ušla zaštitarska služba.

Glavni sudac je uz konsultacije sa pomoćnicima odlučio prekinuti utakmicu, te je rezultat otišao u korist domaće momčadi, 3:0.

"Iskreno želimo i nadamo se da će u nastavku natjecanja sve ekipe igrati fer i korektno, jer je na kraju najvažniji sport i druženje. Zahvaljujemo se svim posjetiteljima koji su bili danas na utakmici", oglasili su se iz Kluba.