nk ekipa slavlje

NK Kiseljak nastavlja pobjednički niz te borbu u natjecanju za Kup FBIH. Naime, naši momci su danas pobijedili NK Borac - Izačić.

Nakon vodstva domaćina, Kiseljačani do kraja prvog poluvremena preokreću rezultat autogolom domaćina a zatim i pogotkom našeg juniora Laria Medića. Domaćin do konačnih 2:2 stiže već sredinom drugog poluvremena. Kako kažu iz Kluba, domaćini su pomoć imali i od strane sudaca te je između ostaloga, crveni karton "zaradio" kapiten Kiseljačana, Vlatko Bošnjak a atmosfera je navodno bila uzavrela i na tribinama.
Penale su redom pogađali: S. Bošnjak, Junuzović, Medić, Ilijašević i Bencun. Naredno kolo Kupa, u kojem se pridružuju i prvoligaši, igra se 12. rujna 2018, a parovi se izvlače u narednu srijedu.