× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

tenis finale 17

 


Sve je spremno za ovogodišnje izdanje najjačeg sportskog događaja u općini Kiseljak a i šire. Riječ je naravno o međunarodnom teniskom turniru "Sarajevski kiseljak open 2018." koji spada u kategoriju jednog od najjačih teniskih turnira u Bosni i Hercegovini s obzirom da se isti održava pod okriljem ITF-a, Međunarodne teniske asocijacije.
Nagradni fond je 15.000,00 dolara a boduje se i za ATP ljestvicu.


Turnir svake godine okupi preko 100 sudionika iz cijeloga svijeta te će tako biti i ovoga puta a da sve prođe u najboljem redu pobrinuo se direktor turnira i predsjednik Teniskog kluba Elliptic Robert Biletić koji je uz Općinu Kiseljak, organizator istog. "Ove godine održat ćemo 19. po redu odnosno deveti turnir iz serije Futures. Neki od danas ponajboljih tenisača svijeta, poput Damira Džumhura prve su bodove osvojili uprava na ovom turniru stoga se sa svim igračima trudimo ostati u kontaktu, pružiti im maksimalnu podršku što oni prepoznaju i rado nam se vraćaju. Stoga ovaj događaj već dugi niz godina na najbolji mogući način promovira naš grad ali i cijelu Bosnu i Hercegovinu" kazao je Biletić uoči turnira te najavio i neke novitete poput infrastrukturnih promjena i ulaganja koji su rezultirali boljom vidljivosti terena, većim tribinama za gledatelje ali i prostorom za opuštanje koje će biti dostupno svim natjecateljima ali i gledateljima.

Sve to iziskuje zahtjevnu tehničku ali i financijsku organizaciju, stoga iz Kluba zahvaljuju svim sponzorima i pokroviteljima od kojih će većina nazočiti i svečanom otvorenju turnira koje je planirano za petak, 25.svibnja s početkom u 12 sati.

Turnir se održava pod visokim pokroviteljstvom hrvatskog člana Predsjedništva BiH dr. Dragana Čovića a isti su podržali i predsjednik FBIH Marinko Čavara, predsjedateljica Doma naroda PFBIH Lidija Bradara, Federalno ministarstvo zdravstva, Federalno ministarstvo kulture i sporta, Ministarstvo obrazovanja znanosti, kulture i športa ŽSB kao i tvrtke: Sarajevski kiseljak, HT ERONET, Croatia osiguranje, Mix company, Ceste company, Karlovačko, Inoma,Juicy, Duno-lit d.o.o., Domotex Kiseljak, Motel Zigi, Motel Maks, STR Nina, Pekara Matić, Marcaffe, Foto studio Pavlović, Euro sport Kiss, Delta security, HRT Kiseljak i Kiss FM.

Kvalifikacijski dio počinje u subotu dok je finalni dan planiran za 3. lipnja.


RASPORED TURNIRA:

25.05.2018. otvorenje turnira
26.-28.05.2018. kvalifikacije
29.05.-03.06. 2018. glavni turnir
02.06.2018. polufinale
03.06. 2018. finale i svečanost zatvaranja

 

 

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

tenis finale 17

 


Sve je spremno za ovogodišnje izdanje najjačeg sportskog događaja u općini Kiseljak a i šire. Riječ je naravno o međunarodnom teniskom turniru "Sarajevski kiseljak open 2018." koji spada u kategoriju jednog od najjačih teniskih turnira u Bosni i Hercegovini s obzirom da se isti održava pod okriljem ITF-a, Međunarodne teniske asocijacije.
Nagradni fond je 15.000,00 dolara a boduje se i za ATP ljestvicu.


Turnir svake godine okupi preko 100 sudionika iz cijeloga svijeta te će tako biti i ovoga puta a da sve prođe u najboljem redu pobrinuo se direktor turnira i predsjednik Teniskog kluba Elliptic Robert Biletić koji je uz Općinu Kiseljak, organizator istog. "Ove godine održat ćemo 19. po redu odnosno deveti turnir iz serije Futures. Neki od danas ponajboljih tenisača svijeta, poput Damira Džumhura prve su bodove osvojili uprava na ovom turniru stoga se sa svim igračima trudimo ostati u kontaktu, pružiti im maksimalnu podršku što oni prepoznaju i rado nam se vraćaju. Stoga ovaj događaj već dugi niz godina na najbolji mogući način promovira naš grad ali i cijelu Bosnu i Hercegovinu" kazao je Biletić uoči turnira te najavio i neke novitete poput infrastrukturnih promjena i ulaganja koji su rezultirali boljom vidljivosti terena, većim tribinama za gledatelje ali i prostorom za opuštanje koje će biti dostupno svim natjecateljima ali i gledateljima.

Sve to iziskuje zahtjevnu tehničku ali i financijsku organizaciju, stoga iz Kluba zahvaljuju svim sponzorima i pokroviteljima od kojih će većina nazočiti i svečanom otvorenju turnira koje je planirano za petak, 25.svibnja s početkom u 12 sati.

Turnir se održava pod visokim pokroviteljstvom hrvatskog člana Predsjedništva BiH dr. Dragana Čovića a isti su podržali i predsjednik FBIH Marinko Čavara, predsjedateljica Doma naroda PFBIH Lidija Bradara, Federalno ministarstvo zdravstva, Federalno ministarstvo kulture i sporta, Ministarstvo obrazovanja znanosti, kulture i športa ŽSB kao i tvrtke: Sarajevski kiseljak, HT ERONET, Croatia osiguranje, Mix company, Ceste company, Karlovačko, Inoma,Juicy, Duno-lit d.o.o., Domotex Kiseljak, Motel Zigi, Motel Maks, STR Nina, Pekara Matić, Marcaffe, Foto studio Pavlović, Euro sport Kiss, Delta security, HRT Kiseljak i Kiss FM.

Kvalifikacijski dio počinje u subotu dok je finalni dan planiran za 3. lipnja.


RASPORED TURNIRA:

25.05.2018. otvorenje turnira
26.-28.05.2018. kvalifikacije
29.05.-03.06. 2018. glavni turnir
02.06.2018. polufinale
03.06. 2018. finale i svečanost zatvaranja

 

 

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.