rk kiseljak obavijest

Rukometni klub Kiseljak protekloga je vikenda gostovao u Čapljini i, nažalost, upisao još jedan poraz. Jača je ovoga puta bila ekipa Rukometne akademije Čapljina, premda su naši dečki, kako kažu, pružili dobar otpor te se uglavnom igralo gol za gol. Čapljinci su na kraju ipak slavili rezultatom 26:23 dok je na poluvremenu rezultat bio 12:11. Najuspješniji strijelac u redovima Kiseljačana bio je Marković.

Kiseljački rukometaši novu priliku za bodove i dokazivanje imaju već sljedeće nedjelje kada im u goste dolazi Široki Brijeg. Utakmica će se igrati u gradskoj dvorani u Kiseljaku u nedjelju, 26. 11. 2017. s početkom u 18 sati.