× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • Foto

mladez30kis covic

U Kiseljaku je održana svečana sjednica Mladeži HDZ-a BiH u povodu 30. obljetnice od osnivanja. Današnjoj svečanosti nazočio je i predsjednik dr. Dragan Čović sa stranačkim izaslanstvom uz brojne druge dužnosnike HDZ-a BiH sa svih razina vlasti.

Svečanom događaju koji je održan danas u Kiseljaku i okupio mlade diljem Bosne i Hercegovine, gostovali su i brojni mladi iz međunarodnih sestrinskih organizacija, Republike Hrvatske, Austrije, S. Makedonije, Vojvodine, kao i partneri iz međunarodnih organizacija.

Mladež HDZ-a BiH jedan od stupova stranke osnovana je u vihoru ratnih događanja u ožujku 1992. godine u Konjicu.

Obraćajući se predsjednik Čović je uputio čestitku svim članovima Mladeži HDZ-a BiH, te se osvrnuo na stranačke početke naglasivši što se sve prošlo kroz 33 godine od osnivanja Hrvatske demokratske zajednice Bosne i Hercegovine (HDZ-a BiH).

„Mladež od osnivanja 1992. godine do danas je uradila puno. Siguran sam da ste svi koji baštinite vrijednosti Mladeži HDZ-a BiH ovdje nazočni, ponosni na sve ono što se uradilo prije vas. Oni prije vas, danas su rektori, liječnici, ravnatelji, ministri, dobri ljudi prije svega“, istaknuo je predsjednik Čović.

 

20220312140845_IMG_2699.jpg

„Iskušenja u 30 godina je bilo toliko, da ih je teško prepoznati u kratkom filmu koji ste prikazali. Vi ste Mladež HDZ-a BiH, vi ste oni koji će graditi budućnost Bosne i Hercegovine, vi ste oni na koje će se ponositi svi oni koji žele jedan prostor po mjeri čovjeka. Previše je iskušenja, bilo kroz 30 godina, a ja sam uvjeren da oni koji su radili kroz tih 30 godina da su radili na najbolji mogući način. Kada čestitam vama 30 obljetnicu, dragi Mate, svima vama iz Predsjedništva Mladeži, mogu kroz vas pozdraviti i sve prethodne sazive Predsjedništva i predsjednike Mladeži HDZ-a BiH od 1992 do danas, te uputitit svima jednu riječ zahvale“, kazao je dr. Čović

„Bili ste snaga, bili ste orijentir, bili ste ohrabrenje, (...) uvjeren sam da optimizna u srcu svih vas mora biti i treba biti, puno više nego što smo do sada imali. Vjera da radimo dobro, da štitimo najveće civilizacijske vrijednosti, da radimo za dobro čovjeka, i onda HDZ BiH jest i ima pravo kazati da je predvodnik svega dobrog i svih pozitivnih procesa u BiH, ali kroz uključenost u sve druge asocijacije“, istaknuo je predsjednik Čović.

„Pratite civilizacijske i europske vrijednosti i nećete pogriješiti“, poručio je predsjednik Čović danas na svečanoj sjednici u povodu 30 obljetnice Mladeži HDZ-a BiH.

„Svi mi iz HDZ-a BiH i Hrvatskog narodnog sabora, imamo dovoljno mudrosti i odlučnosti da vodimo politiku da ostvarimo potpunu ustavnu jedakopravnost, da nas predstavljaju naši legitimni predstavnici, koje će mo mi birati, a da očuvamo mir na prostoru Bosne i Hercegovine, da više nikada ne bude rata“, istaknuo je dr. Čović te pozvao Mladež da gradi zajedništvo između sebe, od Brčkog i Orašja, preko Središnje Bosne, pa sve do Hercegovine. Partnerstvo širite i preko Republike Hrvatske i obitelji Europskih pučana te kroz sve druge asocijacije u koje se Mladež može uključiti, računajući da će seniori uvijek biti iza vas.

„Budite ljudi, budite toliko dobri da vas svi drugi žele slijediti“, poručio je na kraju obraćanja predsjednik Čović članovima Mladeži HDZ-a BiH.

Predsjednik Mladeži Mate Lončar uputio je čestitku svim članovima Mladeži istaknuvši važnost posljednja tri desetljeća djelovanja i stvaranja najjače stranke koja okuplja mlade ljude ne samo među hrvatskim narodom, nego i u BiH.

"Kažu da slika govori tisuću riječi. Tri desetljeća postojanja naše Mladeži ne može stati u tisuću riječi, jedna ovakva organizacija ne može se opisati jednom slikom. Vrlo dobro znamo kakve su povijesne okolnosti bile prije 30 godina. Djelovati u tim vremenima, u okolnostima kada ne znate što vas čeka, gdje su vam roditelji, prijatelji ima posebnu vrijednost. Mladež HDZ-a BiH je najsnažnija politička organizacija mladih koja može i hoće biti istinski predvodnik svih inicijativa na svim razinama vlasti kada su politike prema mladima u pitanju. Hvala svim mojim prethodnicima, svakom predsjedniku i predsjednici naše županijske, regionalne, organizacije Mladeži za Brčko Distrikt, gradske i općinske organizacije i organizacije temeljnog ogranka. Hvala svakom članu koji je kroz ovih 30. godina djelovao i davao svoj doprinos. Moja dužnost kao predsjednika, ali i dužnost svih nas, je graditi Mladež u svakom segmentu. To je odgovornost koju sam osobno preuzeo prije nešto više od pola godine i s takvim radom, tempom i dinamikom moramo nastaviti. Imamo generaciju koja je energična, koja može i želi", istaknuo je predsjednik Mladeži Mate Lončar.

Na svečanoj sjednici povodom 30. obljetnice Mladeži HDZ-a BiH obratili su se: Mladen Mišurić-Ramljak, Predsjednik OO HDZ BiH Kiseljak i načelnik općine Kiseljak, Maksimilijan Šimrak, predsjednik Mladeži Hrvatske demokratske zajednice, Marin Piuković, predsjednik Mladeži Demokratskog saveza Hrvata Vojvodine, Sergej Popov, predsjednik Omladinskih snaga VMRO-DPMNE Makedonija te Bojan Domić, predsjednik OO HDZ BiH Travnik i bivši predsjednik Mladeži HDZ BiH.

 

Foto: Renata L/artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Ecos
Sarajevski kiseljak - novi 28.6.
  • Foto

mladez30kis covic

U Kiseljaku je održana svečana sjednica Mladeži HDZ-a BiH u povodu 30. obljetnice od osnivanja. Današnjoj svečanosti nazočio je i predsjednik dr. Dragan Čović sa stranačkim izaslanstvom uz brojne druge dužnosnike HDZ-a BiH sa svih razina vlasti.

Svečanom događaju koji je održan danas u Kiseljaku i okupio mlade diljem Bosne i Hercegovine, gostovali su i brojni mladi iz međunarodnih sestrinskih organizacija, Republike Hrvatske, Austrije, S. Makedonije, Vojvodine, kao i partneri iz međunarodnih organizacija.

Mladež HDZ-a BiH jedan od stupova stranke osnovana je u vihoru ratnih događanja u ožujku 1992. godine u Konjicu.

Obraćajući se predsjednik Čović je uputio čestitku svim članovima Mladeži HDZ-a BiH, te se osvrnuo na stranačke početke naglasivši što se sve prošlo kroz 33 godine od osnivanja Hrvatske demokratske zajednice Bosne i Hercegovine (HDZ-a BiH).

„Mladež od osnivanja 1992. godine do danas je uradila puno. Siguran sam da ste svi koji baštinite vrijednosti Mladeži HDZ-a BiH ovdje nazočni, ponosni na sve ono što se uradilo prije vas. Oni prije vas, danas su rektori, liječnici, ravnatelji, ministri, dobri ljudi prije svega“, istaknuo je predsjednik Čović.

 

20220312140845_IMG_2699.jpg

„Iskušenja u 30 godina je bilo toliko, da ih je teško prepoznati u kratkom filmu koji ste prikazali. Vi ste Mladež HDZ-a BiH, vi ste oni koji će graditi budućnost Bosne i Hercegovine, vi ste oni na koje će se ponositi svi oni koji žele jedan prostor po mjeri čovjeka. Previše je iskušenja, bilo kroz 30 godina, a ja sam uvjeren da oni koji su radili kroz tih 30 godina da su radili na najbolji mogući način. Kada čestitam vama 30 obljetnicu, dragi Mate, svima vama iz Predsjedništva Mladeži, mogu kroz vas pozdraviti i sve prethodne sazive Predsjedništva i predsjednike Mladeži HDZ-a BiH od 1992 do danas, te uputitit svima jednu riječ zahvale“, kazao je dr. Čović

„Bili ste snaga, bili ste orijentir, bili ste ohrabrenje, (...) uvjeren sam da optimizna u srcu svih vas mora biti i treba biti, puno više nego što smo do sada imali. Vjera da radimo dobro, da štitimo najveće civilizacijske vrijednosti, da radimo za dobro čovjeka, i onda HDZ BiH jest i ima pravo kazati da je predvodnik svega dobrog i svih pozitivnih procesa u BiH, ali kroz uključenost u sve druge asocijacije“, istaknuo je predsjednik Čović.

„Pratite civilizacijske i europske vrijednosti i nećete pogriješiti“, poručio je predsjednik Čović danas na svečanoj sjednici u povodu 30 obljetnice Mladeži HDZ-a BiH.

„Svi mi iz HDZ-a BiH i Hrvatskog narodnog sabora, imamo dovoljno mudrosti i odlučnosti da vodimo politiku da ostvarimo potpunu ustavnu jedakopravnost, da nas predstavljaju naši legitimni predstavnici, koje će mo mi birati, a da očuvamo mir na prostoru Bosne i Hercegovine, da više nikada ne bude rata“, istaknuo je dr. Čović te pozvao Mladež da gradi zajedništvo između sebe, od Brčkog i Orašja, preko Središnje Bosne, pa sve do Hercegovine. Partnerstvo širite i preko Republike Hrvatske i obitelji Europskih pučana te kroz sve druge asocijacije u koje se Mladež može uključiti, računajući da će seniori uvijek biti iza vas.

„Budite ljudi, budite toliko dobri da vas svi drugi žele slijediti“, poručio je na kraju obraćanja predsjednik Čović članovima Mladeži HDZ-a BiH.

Predsjednik Mladeži Mate Lončar uputio je čestitku svim članovima Mladeži istaknuvši važnost posljednja tri desetljeća djelovanja i stvaranja najjače stranke koja okuplja mlade ljude ne samo među hrvatskim narodom, nego i u BiH.

"Kažu da slika govori tisuću riječi. Tri desetljeća postojanja naše Mladeži ne može stati u tisuću riječi, jedna ovakva organizacija ne može se opisati jednom slikom. Vrlo dobro znamo kakve su povijesne okolnosti bile prije 30 godina. Djelovati u tim vremenima, u okolnostima kada ne znate što vas čeka, gdje su vam roditelji, prijatelji ima posebnu vrijednost. Mladež HDZ-a BiH je najsnažnija politička organizacija mladih koja može i hoće biti istinski predvodnik svih inicijativa na svim razinama vlasti kada su politike prema mladima u pitanju. Hvala svim mojim prethodnicima, svakom predsjedniku i predsjednici naše županijske, regionalne, organizacije Mladeži za Brčko Distrikt, gradske i općinske organizacije i organizacije temeljnog ogranka. Hvala svakom članu koji je kroz ovih 30. godina djelovao i davao svoj doprinos. Moja dužnost kao predsjednika, ali i dužnost svih nas, je graditi Mladež u svakom segmentu. To je odgovornost koju sam osobno preuzeo prije nešto više od pola godine i s takvim radom, tempom i dinamikom moramo nastaviti. Imamo generaciju koja je energična, koja može i želi", istaknuo je predsjednik Mladeži Mate Lončar.

Na svečanoj sjednici povodom 30. obljetnice Mladeži HDZ-a BiH obratili su se: Mladen Mišurić-Ramljak, Predsjednik OO HDZ BiH Kiseljak i načelnik općine Kiseljak, Maksimilijan Šimrak, predsjednik Mladeži Hrvatske demokratske zajednice, Marin Piuković, predsjednik Mladeži Demokratskog saveza Hrvata Vojvodine, Sergej Popov, predsjednik Omladinskih snaga VMRO-DPMNE Makedonija te Bojan Domić, predsjednik OO HDZ BiH Travnik i bivši predsjednik Mladeži HDZ BiH.

 

Foto: Renata L/artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.