Čović

covic plenkovic

U vrijeme pandemije koronavirusa s kojom se suočava naše društvo i svijet, s osobnim zadovoljstvom mogu priopćiti da je Aluminij danas i službeno dobio novu šansu od Vlade FBiH koja je uvažila ponudu strateškog partnera, objavio je danas na twiteru predsjedatelj Doma naroda Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine Dragan Čović.

Službeno očitovanje Vlade Federacije BiH i uprave Aluminija s dodatnim informacijama tek se očekuje.

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Čović

covic plenkovic

U vrijeme pandemije koronavirusa s kojom se suočava naše društvo i svijet, s osobnim zadovoljstvom mogu priopćiti da je Aluminij danas i službeno dobio novu šansu od Vlade FBiH koja je uvažila ponudu strateškog partnera, objavio je danas na twiteru predsjedatelj Doma naroda Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine Dragan Čović.

Službeno očitovanje Vlade Federacije BiH i uprave Aluminija s dodatnim informacijama tek se očekuje.

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17