× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

56675264_2633201426697120_893620963009101824_n.jpg

Nedjelja je rezervirana za rukomet. Zbog promjene u kalendaru natjecanja Rukometne lige Herceg-Bosne rukometaši Kiseljaka imat će priliku zaključiti ovu sezonu utakmicom na svom terenu.

Sezona je bila mukotrpna i turbulentna, no vidjeli smo dosta od našeg kluba. Sezona je poslužila za afirmaciju nekih novih rukometnih imena , koja će u budućnosti biti nositelji igre našeg kluba.

Pregršt lijepih poteza, pogodaka i obrana. Odlično smo igrali protiv jakih protivnika, ali nismo podcjenjivali ni one slabije. Osnovana je i navijačka skupina, koja prati klub na domaćim, ali i gostujućim utakmicama. Stvoren je jedan jak homogeni kolektiv, te ni ona fraza : "Svi za jednog, jedan za sve" nije samo otrcano slovo na papiru. Ne, naši dečki ostavljaju zadnje atome snage na terenu, i igraju jedan za drugog, jedni druge tješe i hrabre.

Sezonu ćemo zaključiti protiv mostarskog Zrinjskog. Ima li idealnijeg protivnika za kraj sezone? Mostar ulaže u sve svoje klubove, Zrinjski je izgrađeno ime i odličan suparnik za završetak sezone. Susret se igra u nedjelju u 18 sati, a našem klubu nedostaju Malbašić, Vrcić i Gojsilović. Važni su to kotačići u našem klubu, ali svi igrači koji budu igrali dat će maksimum od sebe, kako bi zajedno sa svojim navijačima slavili pobjedu.

Niste dosad bili na utakmicama RK Kiseljak? Evo idealne prilike, podržite naše dečke i pružite šansu kiseljačkom rukometu. Oni to zasigurno zaslužuju, oni su kiseljačka mladost i ponos cijeloga grada. I vjerujte da će velika podrška s tribina biti veliki vjetar, bura, u leđa rukometaša.

Izgovore ne priznajemo.

Iznad svih - RK Kiseljak

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Ecos
Sarajevski kiseljak - novi 28.6.

56675264_2633201426697120_893620963009101824_n.jpg

Nedjelja je rezervirana za rukomet. Zbog promjene u kalendaru natjecanja Rukometne lige Herceg-Bosne rukometaši Kiseljaka imat će priliku zaključiti ovu sezonu utakmicom na svom terenu.

Sezona je bila mukotrpna i turbulentna, no vidjeli smo dosta od našeg kluba. Sezona je poslužila za afirmaciju nekih novih rukometnih imena , koja će u budućnosti biti nositelji igre našeg kluba.

Pregršt lijepih poteza, pogodaka i obrana. Odlično smo igrali protiv jakih protivnika, ali nismo podcjenjivali ni one slabije. Osnovana je i navijačka skupina, koja prati klub na domaćim, ali i gostujućim utakmicama. Stvoren je jedan jak homogeni kolektiv, te ni ona fraza : "Svi za jednog, jedan za sve" nije samo otrcano slovo na papiru. Ne, naši dečki ostavljaju zadnje atome snage na terenu, i igraju jedan za drugog, jedni druge tješe i hrabre.

Sezonu ćemo zaključiti protiv mostarskog Zrinjskog. Ima li idealnijeg protivnika za kraj sezone? Mostar ulaže u sve svoje klubove, Zrinjski je izgrađeno ime i odličan suparnik za završetak sezone. Susret se igra u nedjelju u 18 sati, a našem klubu nedostaju Malbašić, Vrcić i Gojsilović. Važni su to kotačići u našem klubu, ali svi igrači koji budu igrali dat će maksimum od sebe, kako bi zajedno sa svojim navijačima slavili pobjedu.

Niste dosad bili na utakmicama RK Kiseljak? Evo idealne prilike, podržite naše dečke i pružite šansu kiseljačkom rukometu. Oni to zasigurno zaslužuju, oni su kiseljačka mladost i ponos cijeloga grada. I vjerujte da će velika podrška s tribina biti veliki vjetar, bura, u leđa rukometaša.

Izgovore ne priznajemo.

Iznad svih - RK Kiseljak

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.