× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

sastanak kis zepce

Dana 19.02.2019. godine, općinski načelnik Mato Zovko, u najavljeni službeni, prijateljski posjet primio je službenike Općine Kiseljak i ravnatelje osnovnih i srednjih škola u Kiseljaku.

U okviru dogovorenog posjeta ispred Općine Kiseljak, sastanku su prisustvovali Mirjana Medić, ravnateljica srednje škole „Ivan Goran Kovačić“ Kiseljak, Vitka Grgić, ravnateljica osnovne škole „Kiseljak“, Nermin Merhemić, direktor osnovne škole „Kiseljak 1“, Dragomir Lučić, tajnik Općine Kiseljak, Katarina Bilić, šef odjela za društvene djelatnosti i braniteljska pitanja Općine Kiseljak, Dejan Štekić, šef odjela zajedničkih poslova i ureda načelnika Općine Kiseljak i Abdulah Japaur, pomoćnik načelnika u Službi za opću upravu, društvene djelatnosti i braniteljska pitanja Općine Kiseljak. Ispred Općine Žepče nazočili su Ivanka Borovac,tajnica OV Žepče i Ilija Barešić, pomoćnik općinskog načelnika Službe za opću upravu i društvene djelatnosti.

Na sastanku se govorilo o djelatnosti obrazovanja, odnosno o primjeru u Općini Žepče gdje je mjerodavnost osnovnoškolskog i srednjoškolskog obrazovanja sa županijske prenesena na općinsku razinu. Općinski načelnik je gostima objasnio postupak, način i uvjete za prenošenje mjerodavnosti, te ih upoznao sa prilikama i specifičnostima općine Žepče u odnosu na druge općine u Zeničko- dobojskoj županiji, kada je riječ o obrazovanju.

Općinski načelnik je izrazio zadovoljstvo radom škola u našoj općini,koje su u mjerodavnosti općine posljednjih 10 godina. Naveo je kako su uvjeti i kvaliteta obrazovanja, svakim danom na sve višoj razini, budući da općina znatna sredstava ulaže u izgradnju i obnovu škola na svome području. Na kraju razgovora, predstavnici Općine Kiseljak su se zahvalili domaćinima na prijemu i stručnim uputama koje će im biti smjernice u daljnjem radu, stoji na stranici Općine Žepče.

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sarajevski kiseljak - novi 28.6.

sastanak kis zepce

Dana 19.02.2019. godine, općinski načelnik Mato Zovko, u najavljeni službeni, prijateljski posjet primio je službenike Općine Kiseljak i ravnatelje osnovnih i srednjih škola u Kiseljaku.

U okviru dogovorenog posjeta ispred Općine Kiseljak, sastanku su prisustvovali Mirjana Medić, ravnateljica srednje škole „Ivan Goran Kovačić“ Kiseljak, Vitka Grgić, ravnateljica osnovne škole „Kiseljak“, Nermin Merhemić, direktor osnovne škole „Kiseljak 1“, Dragomir Lučić, tajnik Općine Kiseljak, Katarina Bilić, šef odjela za društvene djelatnosti i braniteljska pitanja Općine Kiseljak, Dejan Štekić, šef odjela zajedničkih poslova i ureda načelnika Općine Kiseljak i Abdulah Japaur, pomoćnik načelnika u Službi za opću upravu, društvene djelatnosti i braniteljska pitanja Općine Kiseljak. Ispred Općine Žepče nazočili su Ivanka Borovac,tajnica OV Žepče i Ilija Barešić, pomoćnik općinskog načelnika Službe za opću upravu i društvene djelatnosti.

Na sastanku se govorilo o djelatnosti obrazovanja, odnosno o primjeru u Općini Žepče gdje je mjerodavnost osnovnoškolskog i srednjoškolskog obrazovanja sa županijske prenesena na općinsku razinu. Općinski načelnik je gostima objasnio postupak, način i uvjete za prenošenje mjerodavnosti, te ih upoznao sa prilikama i specifičnostima općine Žepče u odnosu na druge općine u Zeničko- dobojskoj županiji, kada je riječ o obrazovanju.

Općinski načelnik je izrazio zadovoljstvo radom škola u našoj općini,koje su u mjerodavnosti općine posljednjih 10 godina. Naveo je kako su uvjeti i kvaliteta obrazovanja, svakim danom na sve višoj razini, budući da općina znatna sredstava ulaže u izgradnju i obnovu škola na svome području. Na kraju razgovora, predstavnici Općine Kiseljak su se zahvalili domaćinima na prijemu i stručnim uputama koje će im biti smjernice u daljnjem radu, stoji na stranici Općine Žepče.

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.