× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

do utorka premijera

Nakon što su proteklog vikenda oduševili premijerom predstave “Lude sedamdesete”, članovi Gradskog kazališta mladih Vitez ovoga petka izvesti će novu premijeru, predstavu “Do utorka”.

Nova je to predstava rađena po tekstu mlade članice GKM-a Vitez, Ane Dragozet, koja ovoga puta potpisuje i režiju predstave.

"Ovo je moja prva režija i jako sam sretna zbog toga. Raduje me i kako je publika reagirala na tekst predstave 'Lude sedamdesete', koji sam napisala, a nadam se kako će i ovaj tekst i predstava naići na jednako dobru reakciju publike. Veselim se premijeri i vjerujem još jednom krcatoj kazališnoj dvorani u Vitezu”, kazala je za vitez.info u najavi predstave Ana Dragozet.

Predstava se igra u okviru Dana općine Vitez, u petak 28. travnja s početkom u 19,00 sati. Ulaz je 3 KM, a iz GKM-a Vitez su pozvali sve one koji su u mogućnosti da ponesu i dekicu, koju bi poklonili kazalištu da može prevazići poteškoće zbog nepostojanja grijanja u dvorani.

“Ponosan sam na rad ansambla ove predstave, posebno naše Ane, koja je napisala tekst i režirala predstavu. Svojim angažmanom tijekom proteklih godina sigurno je primjer svim našim članovima kako se zacrtani ciljevi mogu ostvariti i jako sam sretan što će se upisati među one koji su režirali predstave našeg kazališta, a ne smijemo zaboraviti da je jedina koja je uz to glumila te napisala dva teksta za naše predstave. Svim našim sugrađanima želimo i sretan Dan općine Vitez”, kazao je Ivan Sajević, voditelj GKM-a Vitez.

U predstavi igraju: Franko Bralo, Leona Blaž, Filip Križanac, Minela Salkić i Doris Petrušić. Tekst i režiju potpisuje Ana Dragozet, grafičko oblikovanje Borislav Sučić, fotografiju Filip Šarić, a izvršni producent predstave je Ivan Sajević.

O predstavi: Lijenost je možda jedan od najvećih problema današnjice. Ponekad u životu odgađamo obveze i događa nam se da nas one ,,stignu”. Tada nastaju problemi. Možemo li se vratiti u ,,tok života” i početi ispočetka? Možemo jer upravo onda kad nam je najteže, postajemo najproduktivniji. Ipak, ponekad nam se događa i to da trebamo ,,trpjeti” posljedice zbog vlastite neodgovornosti. U predstavi imate priliku vidjeti kako se jedan majstor izborio sa svojom neodgovornošću. Također, prikazuje se i napredovanje pojedinca u kojeg društvo sumnja. Ali, dovoljni su trud i vjera tog pojedinca da ,,sruše” sve one predrasude koje mu društvo ,,nameće”. Tko bi nam uostalom mogao ,,ubiti” vlastite snove kad nas oni vode da kroz život koračamo?

Za sve u životu je potrebna vjera, a uz vjeru, čuda su moguća.

artinfo.ba | preuzeto s portala vitez.info

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sarajevski kiseljak - novi 28.6.

do utorka premijera

Nakon što su proteklog vikenda oduševili premijerom predstave “Lude sedamdesete”, članovi Gradskog kazališta mladih Vitez ovoga petka izvesti će novu premijeru, predstavu “Do utorka”.

Nova je to predstava rađena po tekstu mlade članice GKM-a Vitez, Ane Dragozet, koja ovoga puta potpisuje i režiju predstave.

"Ovo je moja prva režija i jako sam sretna zbog toga. Raduje me i kako je publika reagirala na tekst predstave 'Lude sedamdesete', koji sam napisala, a nadam se kako će i ovaj tekst i predstava naići na jednako dobru reakciju publike. Veselim se premijeri i vjerujem još jednom krcatoj kazališnoj dvorani u Vitezu”, kazala je za vitez.info u najavi predstave Ana Dragozet.

Predstava se igra u okviru Dana općine Vitez, u petak 28. travnja s početkom u 19,00 sati. Ulaz je 3 KM, a iz GKM-a Vitez su pozvali sve one koji su u mogućnosti da ponesu i dekicu, koju bi poklonili kazalištu da može prevazići poteškoće zbog nepostojanja grijanja u dvorani.

“Ponosan sam na rad ansambla ove predstave, posebno naše Ane, koja je napisala tekst i režirala predstavu. Svojim angažmanom tijekom proteklih godina sigurno je primjer svim našim članovima kako se zacrtani ciljevi mogu ostvariti i jako sam sretan što će se upisati među one koji su režirali predstave našeg kazališta, a ne smijemo zaboraviti da je jedina koja je uz to glumila te napisala dva teksta za naše predstave. Svim našim sugrađanima želimo i sretan Dan općine Vitez”, kazao je Ivan Sajević, voditelj GKM-a Vitez.

U predstavi igraju: Franko Bralo, Leona Blaž, Filip Križanac, Minela Salkić i Doris Petrušić. Tekst i režiju potpisuje Ana Dragozet, grafičko oblikovanje Borislav Sučić, fotografiju Filip Šarić, a izvršni producent predstave je Ivan Sajević.

O predstavi: Lijenost je možda jedan od najvećih problema današnjice. Ponekad u životu odgađamo obveze i događa nam se da nas one ,,stignu”. Tada nastaju problemi. Možemo li se vratiti u ,,tok života” i početi ispočetka? Možemo jer upravo onda kad nam je najteže, postajemo najproduktivniji. Ipak, ponekad nam se događa i to da trebamo ,,trpjeti” posljedice zbog vlastite neodgovornosti. U predstavi imate priliku vidjeti kako se jedan majstor izborio sa svojom neodgovornošću. Također, prikazuje se i napredovanje pojedinca u kojeg društvo sumnja. Ali, dovoljni su trud i vjera tog pojedinca da ,,sruše” sve one predrasude koje mu društvo ,,nameće”. Tko bi nam uostalom mogao ,,ubiti” vlastite snove kad nas oni vode da kroz život koračamo?

Za sve u životu je potrebna vjera, a uz vjeru, čuda su moguća.

artinfo.ba | preuzeto s portala vitez.info

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.