× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

muzicka sarenica

OŠ "Dubravica" iz Viteza pobjednik drugog izlučnog natjecanja i finalist Muzičke šarenice. Uz OŠ "Dubravica" nastupili su i OŠ "Vitez", OŠ "Bila" i OŠ "Busovača". U vrlo neizvjesnom natjecanju drugo mjesto zauzela je Busovača, treće Vitez, a četvrto škola iz Bile.

Dosta truda uložili su i nastavnici koji su pripremali natjecatelje: Ivo Jandrić (OŠ "Vitez"), Ana Slišković (OŠ "Bila"), Magdalena Marić (OŠ "Busovača") i Goran Gogić (OŠ "Dubravica").

"Presretna sam uspjehom naših učenika na čelu s nastavnikom Goranom. Izuzena mi je čast što smo bili domaćini, a nadam se da su se naši gosti osjećali ugodno u našoj slatkoj veseloj školici. Naša škola je i prošle godine bila pobjednik u finalu, a nadam se da ćemo taj uspjeh ponoviti i ove godine. Velika hvala našim gostima, ali i ocjenjivačkom sudu koji je uistinu objektivno ocjenjivao nastupe učenika", kazala je za portal vitez.info Olga Krezić, ravnateljica OŠ "Dubravica".

U ocjenjivačkom sudu bili su Ivan Sajević, zastupnik u Saboru ŽSB i voditelj GKM Vitez, Dragana Perić, profesorica glazbe iz KŠC-a Travnik i idejni tvorac "Muzičke šarenice" i Goran Puletić nastavnik u OŠ "Novi Travnik" i jedan od začetnika ovoga natjecanja.

Natjecanje u OŠ "Dubravica" održano je u prepunoj i prekrasnoj dvorani ove škole, atmosfera je bila vesela, ali užarena, a natjecatelji iznimno raspoloženi. Domaćini su se potrudili i uspjeli organizirati sve na visokom nivou, a svim natjecateljima osigurani su sendviči i osvježenje. Domaćinima sve čestitke, ali i idejnim tvorcima ovoga natjecanja, koje definitivno zaslužuje svu moguću potporu i pažnju.

Uvidjevši da kviz "Muzička šarenica" ima uporišta u dobroj zabavi i izgradnji zajedničkog znanja, ove godine u programu sudjeluju sve osnovne škole u ŽSB koje nastavu izvode na hrvatskom jeziku, a osim pokroviteljstvo kviza, Ministarstvo obrazovanja, znanosti, kulture i športa ŽSB preuzelo je, uz Katolički školski centar "Petar Barbarić" Travnik, i organizaciju natjecanja.

Izlučna natjecanja bit će održana još u Kiseljaku i Uskoplju, a finalna manifestacija u prostorijama Katoličkog školskog centra "Petar Barbarić" u Travniku, u srijedu, 10. svibnja 2017. godine.

artinfo.ba/ap

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

muzicka sarenica

OŠ "Dubravica" iz Viteza pobjednik drugog izlučnog natjecanja i finalist Muzičke šarenice. Uz OŠ "Dubravica" nastupili su i OŠ "Vitez", OŠ "Bila" i OŠ "Busovača". U vrlo neizvjesnom natjecanju drugo mjesto zauzela je Busovača, treće Vitez, a četvrto škola iz Bile.

Dosta truda uložili su i nastavnici koji su pripremali natjecatelje: Ivo Jandrić (OŠ "Vitez"), Ana Slišković (OŠ "Bila"), Magdalena Marić (OŠ "Busovača") i Goran Gogić (OŠ "Dubravica").

"Presretna sam uspjehom naših učenika na čelu s nastavnikom Goranom. Izuzena mi je čast što smo bili domaćini, a nadam se da su se naši gosti osjećali ugodno u našoj slatkoj veseloj školici. Naša škola je i prošle godine bila pobjednik u finalu, a nadam se da ćemo taj uspjeh ponoviti i ove godine. Velika hvala našim gostima, ali i ocjenjivačkom sudu koji je uistinu objektivno ocjenjivao nastupe učenika", kazala je za portal vitez.info Olga Krezić, ravnateljica OŠ "Dubravica".

U ocjenjivačkom sudu bili su Ivan Sajević, zastupnik u Saboru ŽSB i voditelj GKM Vitez, Dragana Perić, profesorica glazbe iz KŠC-a Travnik i idejni tvorac "Muzičke šarenice" i Goran Puletić nastavnik u OŠ "Novi Travnik" i jedan od začetnika ovoga natjecanja.

Natjecanje u OŠ "Dubravica" održano je u prepunoj i prekrasnoj dvorani ove škole, atmosfera je bila vesela, ali užarena, a natjecatelji iznimno raspoloženi. Domaćini su se potrudili i uspjeli organizirati sve na visokom nivou, a svim natjecateljima osigurani su sendviči i osvježenje. Domaćinima sve čestitke, ali i idejnim tvorcima ovoga natjecanja, koje definitivno zaslužuje svu moguću potporu i pažnju.

Uvidjevši da kviz "Muzička šarenica" ima uporišta u dobroj zabavi i izgradnji zajedničkog znanja, ove godine u programu sudjeluju sve osnovne škole u ŽSB koje nastavu izvode na hrvatskom jeziku, a osim pokroviteljstvo kviza, Ministarstvo obrazovanja, znanosti, kulture i športa ŽSB preuzelo je, uz Katolički školski centar "Petar Barbarić" Travnik, i organizaciju natjecanja.

Izlučna natjecanja bit će održana još u Kiseljaku i Uskoplju, a finalna manifestacija u prostorijama Katoličkog školskog centra "Petar Barbarić" u Travniku, u srijedu, 10. svibnja 2017. godine.

artinfo.ba/ap

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.