× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

predstav-bice bice

Trenutno najaktualniji problem našeg društva, članovi dramske sekcije  Srednje škole u Kiseljaku obradili su u svojoj posljednjoj predstavi.

Nakon nedavne premijere, predstavu "Biće, biće", večeras su imali priliku vidjeti svi ljubitelji kazališta. Naime, Kiseljačani su još jednom dokazali da su zaista željni kulturnih događanja jer u Hrvatskom domu nije bilo ni slobodne stolice.
Riječ je o predstavi u kojoj je na satiričan i duhovit način "oslikana" socio/ekonomsko/politička situacija 90-tih godina. Nastala neposredno pred početak rata, po tekstu Sene Mustajbašić , komedija „Biće, biće“ imala je svoje dvije verzije – onu predratnu i postratnu. No, iako se veže za teške bh. godine, ova predstava spada u one jednostavne i beskrajno duhovite kazališne projekte, koji naprosto moraju postat hit.

Prepuna oporog, životnog bosanskog humora, priča o gastarbajteru Veliji i mladoj Merimi, i njihovim nedaćama po Njemačkoj, godinama je nasmijavala tisuće i tisuće gledatelja, gostujući po BiH, ali i po cijeloj Europi i svijetu.


Likove Merime, Merimine majke, Velije te cimera Jure, tumače iznimno talentirani Lorena Trogrlić, Domagoj Medić, Leona Duno i Toni Marjanović kojima su u pripremi pomogle voditeljice sekcije, profesorice Tanja Babić, Irena Mrnjavac i Ana Lulić.

{jlex}picasa:114258804164824292576/6403385230133125761{/jlex}

artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

predstav-bice bice

Trenutno najaktualniji problem našeg društva, članovi dramske sekcije  Srednje škole u Kiseljaku obradili su u svojoj posljednjoj predstavi.

Nakon nedavne premijere, predstavu "Biće, biće", večeras su imali priliku vidjeti svi ljubitelji kazališta. Naime, Kiseljačani su još jednom dokazali da su zaista željni kulturnih događanja jer u Hrvatskom domu nije bilo ni slobodne stolice.
Riječ je o predstavi u kojoj je na satiričan i duhovit način "oslikana" socio/ekonomsko/politička situacija 90-tih godina. Nastala neposredno pred početak rata, po tekstu Sene Mustajbašić , komedija „Biće, biće“ imala je svoje dvije verzije – onu predratnu i postratnu. No, iako se veže za teške bh. godine, ova predstava spada u one jednostavne i beskrajno duhovite kazališne projekte, koji naprosto moraju postat hit.

Prepuna oporog, životnog bosanskog humora, priča o gastarbajteru Veliji i mladoj Merimi, i njihovim nedaćama po Njemačkoj, godinama je nasmijavala tisuće i tisuće gledatelja, gostujući po BiH, ali i po cijeloj Europi i svijetu.


Likove Merime, Merimine majke, Velije te cimera Jure, tumače iznimno talentirani Lorena Trogrlić, Domagoj Medić, Leona Duno i Toni Marjanović kojima su u pripremi pomogle voditeljice sekcije, profesorice Tanja Babić, Irena Mrnjavac i Ana Lulić.

{jlex}picasa:114258804164824292576/6403385230133125761{/jlex}

artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.