× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

plakat-kino-op

Poznati su svi datelja glede novih filmskih projekcija u Kiseljaku. Naime, Operacija kino se 15.prosinca ponovno vraća u Kiseljak. Riječ je o projektu Sarajevo film festivala u kojemu je naša općina protekle dvije godine uspješno sudjelovala, a koji je podrazumijevao dvije ljetne projekcije filmova, na otvorenom.

Prošle godine posjećenost je bila odlična no protekloga ljeta smo oborili sve rekorde. Naime, od 49 općina i gradova koji su ove godine ugostili projekt, osam njih se posebno iskazalo stoga će sljedeći mjesec ponovno sudjelovati u projektu samo naravno, u zatvorenom prostoru. Međutim, od tih osam gradova, prema organizatorima, Kiseljak je imao daleko najbolju posjećenost.


Što se sljedećih projekcija tiče, gledat ćemo dva odlična uratka, jedan igrani te jedan crtani film. Riječ je o filmu Neslavno slavna Florence/Florence Foster Jenkins te crtiću Robinson Crusoe / The Wild Life.


Projekcije su prvotno planirane u Hrvatskom domu, no zbog ograničenog broja mjesta Općina Kiseljak kao suorganizator je inzistirala na gradskoj dvorani te će snositi tehničke troškove projekcije te organizirati podjelu kuhanog vina uz  druženje nakon događaja.


Prvi, ctrani film prikazat će se u 17:30 a igrani u 20:00h.

Ulaz je besplatan!


artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

plakat-kino-op

Poznati su svi datelja glede novih filmskih projekcija u Kiseljaku. Naime, Operacija kino se 15.prosinca ponovno vraća u Kiseljak. Riječ je o projektu Sarajevo film festivala u kojemu je naša općina protekle dvije godine uspješno sudjelovala, a koji je podrazumijevao dvije ljetne projekcije filmova, na otvorenom.

Prošle godine posjećenost je bila odlična no protekloga ljeta smo oborili sve rekorde. Naime, od 49 općina i gradova koji su ove godine ugostili projekt, osam njih se posebno iskazalo stoga će sljedeći mjesec ponovno sudjelovati u projektu samo naravno, u zatvorenom prostoru. Međutim, od tih osam gradova, prema organizatorima, Kiseljak je imao daleko najbolju posjećenost.


Što se sljedećih projekcija tiče, gledat ćemo dva odlična uratka, jedan igrani te jedan crtani film. Riječ je o filmu Neslavno slavna Florence/Florence Foster Jenkins te crtiću Robinson Crusoe / The Wild Life.


Projekcije su prvotno planirane u Hrvatskom domu, no zbog ograničenog broja mjesta Općina Kiseljak kao suorganizator je inzistirala na gradskoj dvorani te će snositi tehničke troškove projekcije te organizirati podjelu kuhanog vina uz  druženje nakon događaja.


Prvi, ctrani film prikazat će se u 17:30 a igrani u 20:00h.

Ulaz je besplatan!


artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.