× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • 40 gledatelja

gkm vitez publika koorna

Nakon što je Federalni stožer civilne zaštite donio odluku kojom  prestaje zabrana rada kazališta, kina, galerija i drugih kulturnih institucija, Gradsko kazalište mladih Vitez istu noć je odigralo predstavu "Čistaćice" te time otvorili sezonu kulture nakon pandemije koronavirusa u Federaciji BiH.


Voditelj Gradskog kazališta mladih Vitez Ivan Sajević je kazao kako su uprkos zabrani u protekla dva mjeseca članovi bili aktivni te radili probe preko interneta da bi sinoć uz sve mjere uspjeli odigrati prvu predstavu.

 

98154221_1135324410156558_7742453805521829888_n.jpg


"Tokom protekla dva mjeseca naše pozorište bilo je vrlo aktivno. Uz kampanju 'Ostani doma - Doma je najljepše', kontinuirano smo radili probe preko interneta te dodatno animirali više od stotinu naših članova kako bi što spremniji dočekali dopuštenje za rad pozorišta. Presretni smo zbog ponovnog susreta s našom publikom, a i iznimno ponosni na našu pozorišnu obitelj i pozorište koje je izraslo u istinsku kulturnu instituciju, čemu svjedoči i spremnost na igranje predstave odmah prvu večer nakon dvomjesečne zabrane rada", kazao je voditelj Gradskog kazališta mladih Vitez Ivan Sajević.
S obzirom na donesenu novu, dopunjenu, naredbu kojom se dopušta javno okupljanje u zatvorenom prostoru uz osiguranje deset metara kvadratnih prostora po osobi i poštivanje epidemioloških mjera, predstavu je gledalo 40 osoba. Vrijedi naglasiti kako su se posjetitelji pridržavali propisanih epidemioloških mjera, zbog vlastite, ali i sigurnosti svih ostalih.

"Gradsko kazalište mladih Vitez je prvo u BiH koje odigralo predstavu, nakon dvomjesečne stanke zbog pandemije koronavirusa", zaključio je Sajević.

 

klix.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • 40 gledatelja

gkm vitez publika koorna

Nakon što je Federalni stožer civilne zaštite donio odluku kojom  prestaje zabrana rada kazališta, kina, galerija i drugih kulturnih institucija, Gradsko kazalište mladih Vitez istu noć je odigralo predstavu "Čistaćice" te time otvorili sezonu kulture nakon pandemije koronavirusa u Federaciji BiH.


Voditelj Gradskog kazališta mladih Vitez Ivan Sajević je kazao kako su uprkos zabrani u protekla dva mjeseca članovi bili aktivni te radili probe preko interneta da bi sinoć uz sve mjere uspjeli odigrati prvu predstavu.

 

98154221_1135324410156558_7742453805521829888_n.jpg


"Tokom protekla dva mjeseca naše pozorište bilo je vrlo aktivno. Uz kampanju 'Ostani doma - Doma je najljepše', kontinuirano smo radili probe preko interneta te dodatno animirali više od stotinu naših članova kako bi što spremniji dočekali dopuštenje za rad pozorišta. Presretni smo zbog ponovnog susreta s našom publikom, a i iznimno ponosni na našu pozorišnu obitelj i pozorište koje je izraslo u istinsku kulturnu instituciju, čemu svjedoči i spremnost na igranje predstave odmah prvu večer nakon dvomjesečne zabrane rada", kazao je voditelj Gradskog kazališta mladih Vitez Ivan Sajević.
S obzirom na donesenu novu, dopunjenu, naredbu kojom se dopušta javno okupljanje u zatvorenom prostoru uz osiguranje deset metara kvadratnih prostora po osobi i poštivanje epidemioloških mjera, predstavu je gledalo 40 osoba. Vrijedi naglasiti kako su se posjetitelji pridržavali propisanih epidemioloških mjera, zbog vlastite, ali i sigurnosti svih ostalih.

"Gradsko kazalište mladih Vitez je prvo u BiH koje odigralo predstavu, nakon dvomjesečne stanke zbog pandemije koronavirusa", zaključio je Sajević.

 

klix.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.