× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

glazbeno natjecanje

Srednja i Osnovna glazbena škola Jakova Gotovca iz Novog Travnika kao i Osnovna muzička škola Travnik domaćini su XXI. Otvorenog federalnog natjecanja učenika i studenata glazbe koje se održava od 16. do 20. travnja 2018. godine na nekoliko lokacija u Novom Travniku i Travniku.

Ovo prestižno natjecanje koje organizira Udruženje glazbenih i baletnih pedagoga Federacije BiH okupit će oko 1.000 glazbenika iz 34 osnovne i srednje škole i tri muzičke akademije s područja cijele Federacije, a tu su i gosti iz Republike Srpske, Brčko Distrikta kao i Republike Hrvatske koji će se natjecati u kategorijama komornih ansambala i orkestara.

Natjecanje se prvi put održava u Srednjobosanskom kantonu, sama organizacija, domaćinstvo kao i učešće od velikog je značaja za naše škole, kazala je za Drukčiji radio ravnateljica SGŠ Jakova Gotovca, Ivanka Vrhovac.

Službeno otvorenje natjecanja održat će se u ponedjeljak od 19 sati u Svadbenom salonu "Aviva" u Novom Travniku, a bit će obilježeno svečanim koncertom učenika glazbenih škola s područja Srednje Bosne.

Medijski pokrovitelj događaja je Drukčiji radio.

artinfo.ba | preuzeto s portala drukciji.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

glazbeno natjecanje

Srednja i Osnovna glazbena škola Jakova Gotovca iz Novog Travnika kao i Osnovna muzička škola Travnik domaćini su XXI. Otvorenog federalnog natjecanja učenika i studenata glazbe koje se održava od 16. do 20. travnja 2018. godine na nekoliko lokacija u Novom Travniku i Travniku.

Ovo prestižno natjecanje koje organizira Udruženje glazbenih i baletnih pedagoga Federacije BiH okupit će oko 1.000 glazbenika iz 34 osnovne i srednje škole i tri muzičke akademije s područja cijele Federacije, a tu su i gosti iz Republike Srpske, Brčko Distrikta kao i Republike Hrvatske koji će se natjecati u kategorijama komornih ansambala i orkestara.

Natjecanje se prvi put održava u Srednjobosanskom kantonu, sama organizacija, domaćinstvo kao i učešće od velikog je značaja za naše škole, kazala je za Drukčiji radio ravnateljica SGŠ Jakova Gotovca, Ivanka Vrhovac.

Službeno otvorenje natjecanja održat će se u ponedjeljak od 19 sati u Svadbenom salonu "Aviva" u Novom Travniku, a bit će obilježeno svečanim koncertom učenika glazbenih škola s područja Srednje Bosne.

Medijski pokrovitelj događaja je Drukčiji radio.

artinfo.ba | preuzeto s portala drukciji.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.