
Načelnik Općine Kiseljak donio je Odluku o proglašenju Dana žalosti na području općine Kiseljak povodom tragične smrti troje sugrađana,priopćeno je iz Općine Kiseljak.
Dan žalosti bit će obilježen u četvrtak, 21. svibnja, spuštanjem zastava na pola koplja na zgradi Općine Kiseljak, kao i na zgradama javnih institucija i ustanova.
Tijekom Dana žalosti neće se održavati programi i događaji sa zabavnim sadržajem, dok se pravne i fizičke osobe koje obavljaju ugostiteljsku djelatnost pozivaju da svoje poslovanje prilagode obilježavanju Dana žalosti.
Općina Kiseljak izražava iskrenu sućut obiteljima, prijateljima i svima pogođenima ovim tragičnim gubitkom, stoji u priopćenju.
Notra.ba