× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

orasje-plin-trovanje


Marija Damjanović (21) iz Donje Mahale i Magdalena Dominović (21) iz okoline Splita nađene su mrtve uoči Nove godine u mjestu Donja Mahala kraj Orašja. U obiteljskoj kući umrle su od trovanja plinom. Tijela nesretnih djevojaka pronašli su roditelji pokojne Marije, mama Ana i tata Zvonko. Vijest je ovo koja je protekloga vikenda potresla cijelu regiju. Umjesto da ove dane provedu u slavlju, obitelji ovih djevojaka zavijene su u crno.

Marija i Magdalena prijateljice su bile iz školskih klupa, zajedno su bile u istom razredu u Beču i najbolje su i nerazdvojne prijateljice – kažu Marijina braća.

Obje djevojke živjele su i radile u Beču, a u Donju Mahalu došle su kako bi dočekale Novu godinu. Magdalenini roditelji su iz Splita pisali su mediji ovih dana, a osim nje imaju još jednu kćerku i sina.

Međutim, majka Magdalene Dominović, Lucija u biti je iz Brnjaka, općina Kiseljak tako da je ova vijest odjeknula i u našoj općini. Tako  Facebook stranica "Brnjaci portal" piše  i o organiziranom prijevozu na pokop pokojne Magdalene koji će se održati su srijedu u 14 sati mjestu Biorine kod Splita. Svi zainteresirani mogu se javiti na broj 063 612 453 a polazak je ispred Hrvatskog doma na Brnjacima u 7:30.

artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

orasje-plin-trovanje


Marija Damjanović (21) iz Donje Mahale i Magdalena Dominović (21) iz okoline Splita nađene su mrtve uoči Nove godine u mjestu Donja Mahala kraj Orašja. U obiteljskoj kući umrle su od trovanja plinom. Tijela nesretnih djevojaka pronašli su roditelji pokojne Marije, mama Ana i tata Zvonko. Vijest je ovo koja je protekloga vikenda potresla cijelu regiju. Umjesto da ove dane provedu u slavlju, obitelji ovih djevojaka zavijene su u crno.

Marija i Magdalena prijateljice su bile iz školskih klupa, zajedno su bile u istom razredu u Beču i najbolje su i nerazdvojne prijateljice – kažu Marijina braća.

Obje djevojke živjele su i radile u Beču, a u Donju Mahalu došle su kako bi dočekale Novu godinu. Magdalenini roditelji su iz Splita pisali su mediji ovih dana, a osim nje imaju još jednu kćerku i sina.

Međutim, majka Magdalene Dominović, Lucija u biti je iz Brnjaka, općina Kiseljak tako da je ova vijest odjeknula i u našoj općini. Tako  Facebook stranica "Brnjaci portal" piše  i o organiziranom prijevozu na pokop pokojne Magdalene koji će se održati su srijedu u 14 sati mjestu Biorine kod Splita. Svi zainteresirani mogu se javiti na broj 063 612 453 a polazak je ispred Hrvatskog doma na Brnjacima u 7:30.

artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.