FOTO : ATV/Facebook
Potraga za ubojicom Emirom Selimovićem koji je ubio ženu Inelu Selimović i 13-godišnje sina, i dalje traje, a pretražuje se područje jezera Drenova kod Prnjavora,piše Avaz.
Specijalne antiterorističke jedinice MUP-a RS i dalje su na terenu, kao i ronilački timovi koji pretražuju to područje, a kako je jučer rečeno iz policije sumnja se da je ubojica počinio samoubojstvo.
Jučer su objavljeni rezultati obdukcije tijela, gdje je iz Tužiteljstva TK rečeno da je smrt Inele Selimović i njenog sina nastupila je uslijed davljenja. Tijekom istrage, policija je pronašla automobil marke Škoda Fabia koji je koristio osumnjičeni. Vozilo je otkriveno u selu Gornja Mravica kod Prnjavora, ali Selimović još nije pronađen.
U Kalesiji je, zbog tragične smrti Inele i njenog sina, danas proglašen Dan žalosti.
Dan žalosti obilježit će se spuštanjem zastave na pola koplja na zgradi Općine Kalesija, javnim poduzećima i ustanovama kojim je osnivač općina.
artinfo.ba