× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • VRŠNJAČKO NASILJE

873x400_1_139.jpg

Na društvenoj mreži Facebook objavljen je skandalozan video iz II Srednje škole Cazin. Naime, jedan dječak maltretira vršnjaka, autističnog dječaka, bacajući mu stvari i tjerajući ga da ih pokupi. 

O svemu se oglasio i direktor škole Haris Ćoralić.

- Tijekom jučerašnjeg dana putem društvene mreže Facebook pojavio se videozapis u kojem se mogu primijetiti elementi vršnjačkog nasilja a koji se, na osnovi prikazanog, dogodio u našoj školi i u kojem su akteri učenici naše škole. Škola je odmah po saznanju i utvrđivanju identiteta istih reagirala te slučaj prijavila nadležnima, a u okviru svojih nadležnosti, Škola će poduzeti Zakonom propisane mjere. Pozivamo javnost da se suzdrži od iznošenja neprimjerenih komentara, posebno onih koji potiču na daljnje nasilje. S poštovanjem! Direktor, Ćoralić Haris - napisao je na Facebook profilu škole, prenosi Dnevni avaz.

Video možete pogledati OVDJE

Status direktora Ćoralića

Dnevnik.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Agro centar
Ecos
  • VRŠNJAČKO NASILJE

873x400_1_139.jpg

Na društvenoj mreži Facebook objavljen je skandalozan video iz II Srednje škole Cazin. Naime, jedan dječak maltretira vršnjaka, autističnog dječaka, bacajući mu stvari i tjerajući ga da ih pokupi. 

O svemu se oglasio i direktor škole Haris Ćoralić.

- Tijekom jučerašnjeg dana putem društvene mreže Facebook pojavio se videozapis u kojem se mogu primijetiti elementi vršnjačkog nasilja a koji se, na osnovi prikazanog, dogodio u našoj školi i u kojem su akteri učenici naše škole. Škola je odmah po saznanju i utvrđivanju identiteta istih reagirala te slučaj prijavila nadležnima, a u okviru svojih nadležnosti, Škola će poduzeti Zakonom propisane mjere. Pozivamo javnost da se suzdrži od iznošenja neprimjerenih komentara, posebno onih koji potiču na daljnje nasilje. S poštovanjem! Direktor, Ćoralić Haris - napisao je na Facebook profilu škole, prenosi Dnevni avaz.

Video možete pogledati OVDJE

Status direktora Ćoralića

Dnevnik.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.