Osobe između 14 i 17 godina

pogubljenje

Prema pisanju Austrijske novinske agencije (APA) samo dan nakon terorističkog napada u Beču, šest mladih Afganistanaca, tražitelja azila, snimilo je lažnu video snimku pogubljenja u parku Pottendorf Palace te su istu objavili na internetu. Pozadina te motivi mladih ljudi između 14 i 17 godina još uvijek nisu jasni, a snimku još uvijek treba prevesti. Tek tada se može utvrditi postoje li osnove za kazneno djelo.

Prema policijskom izvješću na snimci nije korišteno vatreno oružje, a gradonačelnik Pottendrofa Thomas Sabbata-Valteiner (SPÖ) događaj je prijavio policijskim organima. Prema informacijama austrijskih medija, mladići se brane tvrdnjom da su takvi video snimci u njihovoj kulturi sasvim normalni te da se radi o šali.

Prvi čovjek Slobodarske stranke (FPÖ) Norbert Hofer reagirao je na događaje iz Donje Austrije. Hofer je događaj nazvao izrugivanjem žrtvama terorističkog napada, te je zatražio protjerivanje svih uključenih te njihovih roditelja. “Ova kultura, o kojoj mladi ljudi govore, nema mjesta u našoj zemlji. Svatko tko misli da je ovako nešto smiješno i takvo što još dijeli na društvenim mrežama, nema mjesta u našem društvu.”, pojasnio je Hofer.

“Današnja razigrana egzekucija sutrašnji je teroristički napad”, rekao je o snimci regionalni vijećnik donje Austrije FPÖ Gottfried Waldhäusl, prenosi Kroativ.at

 

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Osobe između 14 i 17 godina

pogubljenje

Prema pisanju Austrijske novinske agencije (APA) samo dan nakon terorističkog napada u Beču, šest mladih Afganistanaca, tražitelja azila, snimilo je lažnu video snimku pogubljenja u parku Pottendorf Palace te su istu objavili na internetu. Pozadina te motivi mladih ljudi između 14 i 17 godina još uvijek nisu jasni, a snimku još uvijek treba prevesti. Tek tada se može utvrditi postoje li osnove za kazneno djelo.

Prema policijskom izvješću na snimci nije korišteno vatreno oružje, a gradonačelnik Pottendrofa Thomas Sabbata-Valteiner (SPÖ) događaj je prijavio policijskim organima. Prema informacijama austrijskih medija, mladići se brane tvrdnjom da su takvi video snimci u njihovoj kulturi sasvim normalni te da se radi o šali.

Prvi čovjek Slobodarske stranke (FPÖ) Norbert Hofer reagirao je na događaje iz Donje Austrije. Hofer je događaj nazvao izrugivanjem žrtvama terorističkog napada, te je zatražio protjerivanje svih uključenih te njihovih roditelja. “Ova kultura, o kojoj mladi ljudi govore, nema mjesta u našoj zemlji. Svatko tko misli da je ovako nešto smiješno i takvo što još dijeli na društvenim mrežama, nema mjesta u našem društvu.”, pojasnio je Hofer.

“Današnja razigrana egzekucija sutrašnji je teroristički napad”, rekao je o snimci regionalni vijećnik donje Austrije FPÖ Gottfried Waldhäusl, prenosi Kroativ.at

 

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17