× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

kuca eldina gacica

Federalna televizija (FTV) još nije izvijestila o ovom događaju

Trebao je proći jedan cijeli dan da državna televizija (BHRT) izvijesti o ubojstvu u Konjicu. Naime, državna televizija je tek večeras (utorak) u središnjem Dnevniku izvijestila o ubojstvu koje je u ponedjeljak ujutro počinio Edin Gačić.

VIDEO

"Pripadnici Ministarstva unutarnjih poslova Hercegovačko-neretvanske županije nastavljaju intenzivnu potragu za ubbojicom koji je jučer u mjestu Podorašac vatrenim i hladnim oružjem ubio osobu inicijala S.S. nakon čega je pobjegao. Naša ekipa je u Konjicu. Reporterka Ivana Vidmar je na terenu", izvijestio je BHRT.

Dodali su kako su "na području ove županije pojačane mjere sigurnosti, a policajci, naoružani dugim cijevima, raspoređeni su iznad naselja Podorašac te u selima Brđani, Zukići, Šunji i Grad".

Federalna televizija (FTV) još nije izvijestila o ovom događaju.

artinfo.ba | preuzeto s portala bljesak.info

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

kuca eldina gacica

Federalna televizija (FTV) još nije izvijestila o ovom događaju

Trebao je proći jedan cijeli dan da državna televizija (BHRT) izvijesti o ubojstvu u Konjicu. Naime, državna televizija je tek večeras (utorak) u središnjem Dnevniku izvijestila o ubojstvu koje je u ponedjeljak ujutro počinio Edin Gačić.

VIDEO

"Pripadnici Ministarstva unutarnjih poslova Hercegovačko-neretvanske županije nastavljaju intenzivnu potragu za ubbojicom koji je jučer u mjestu Podorašac vatrenim i hladnim oružjem ubio osobu inicijala S.S. nakon čega je pobjegao. Naša ekipa je u Konjicu. Reporterka Ivana Vidmar je na terenu", izvijestio je BHRT.

Dodali su kako su "na području ove županije pojačane mjere sigurnosti, a policajci, naoružani dugim cijevima, raspoređeni su iznad naselja Podorašac te u selima Brđani, Zukići, Šunji i Grad".

Federalna televizija (FTV) još nije izvijestila o ovom događaju.

artinfo.ba | preuzeto s portala bljesak.info

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.