• Županijska liga

lopta select rukavice

NK Kreševo upisao je pobjedu u trećem kolu Županijske lige ŽSB A, dok je NK Bilalovac slavio u trećem kolu u Ligi B.

Obje pobjede ostvarene su na gostovanjima.

Kreševo je slavilo protiv Sloge u Uskoplju 2-3.

Šehić i Čurić donijeli su 2-0 domaćinima, a onda je uslijedio veliki preokret.

Prvo se kapetan gostiju Marić dobro snašao za 1-2.Na 2-2 poravnao je Petar Čelan.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Kraljević u 78.minuti.

NK Bilalovac je bio uvjerljiv na stadionu Žume kod Šantića.

Već nakon 17 minuta gosti su imali 0-3, u drugom poluvremenu postigli su još jedan pogodak kojim su ovjerili pobjedu.

Kapetan Jasmin Selman postigao je dva pogotka, po jedan su dodali Asmir Selman i Elmin Handžić.