
Ovog vikenda nastavljen je program Adventa u Fojnici.
Manifestacija "U susret Božiću" okupila je veliki broj Fojničana, ali i posjetitelja iz susjednih općina.
Sveti Nikola svratio je u subotu 6.prosinca i darivao mališane.
U nedjelju, nakon svete mise, upriličeno je prigodno adventsko druženje.
Uz božični ugođaj, fritule, kuhano vino, čaj i ostale specijalitete proslavljena je druga adventska nedjelja.
Maja i Silvio još su jednom oduševili svojim glazbenim nastupom, i tako uljepšali ovu manifestaciju.






















artinfo.ba