Koronavirus

dzkresevo-web.jpg

"Obavještavamo žitelje općine Kreševo da je posljednjih nekoliko dana epidemiološka situacija vezana za COVID-19 u našoj Općini pogoršana. Naime, zabilježen je porast oboljelih, te je sa današnjim danom kod 14 osoba potvrđen COVID-19, od toga je jedna osoba  starije životne dobi sa težom kliničkom slikom na bolničkom liječenju.


Stoga molimo naše sugrađane da budu odgovorni i da poštuju preporuke medicinske struke koje se odnose na preventivne mjere u cilju spriječavanja širenja koronavirusa (COVID-19).  Osobito apelujemo na nošenju zaštitne maske prilikom boravka u Domu zdravlja, kao i drugim zatvorenim javnim prostorima !

S obzirom da je broj akutno oboljelih koji zahtjevaju pregled i dijagnostičku obradu, a koja se obavlja u prvoj smjeni povećan, molimo korisnike usluga Doma zdravlja da koriste mogućnost obavljanja redovnih pregleda, kao i propisivanje recepata i tijekom druge smjene", priopćeno je iz Doma zdravlja Kreševo.

artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Koronavirus

dzkresevo-web.jpg

"Obavještavamo žitelje općine Kreševo da je posljednjih nekoliko dana epidemiološka situacija vezana za COVID-19 u našoj Općini pogoršana. Naime, zabilježen je porast oboljelih, te je sa današnjim danom kod 14 osoba potvrđen COVID-19, od toga je jedna osoba  starije životne dobi sa težom kliničkom slikom na bolničkom liječenju.


Stoga molimo naše sugrađane da budu odgovorni i da poštuju preporuke medicinske struke koje se odnose na preventivne mjere u cilju spriječavanja širenja koronavirusa (COVID-19).  Osobito apelujemo na nošenju zaštitne maske prilikom boravka u Domu zdravlja, kao i drugim zatvorenim javnim prostorima !

S obzirom da je broj akutno oboljelih koji zahtjevaju pregled i dijagnostičku obradu, a koja se obavlja u prvoj smjeni povećan, molimo korisnike usluga Doma zdravlja da koriste mogućnost obavljanja redovnih pregleda, kao i propisivanje recepata i tijekom druge smjene", priopćeno je iz Doma zdravlja Kreševo.

artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17