× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

pobjednici odbojka 19

Udruga roditelja i građana za pomoć djeci s poteškoćama u učenju i učešću “Naša djeca” već godinama u suradnji sa Srednjom školom Ivan Goran Kovačić, Općinom Kiseljak te brojnim drugim drugim udrugama organizira humanitarni turnir u odbojci.

Cilj je osim prikupljanja financijskih sredstava za Udrugu i podizanje svijesti o djeci s poteškoćama u razvoju i u njihovoj ulozi u našem društvu.

 Svi za "Našu djecu": Podržite humanitarni turnir

Na ovogodišnjem turniru sudjelovanje je uzelo 16 ekipa plus još dvije (Kiseljačke mažoretkinje i SSP Fojnica) koje nisu sudjelovale ali su platile kotizaciju (30 KM).

Od mješovitih ekipa nastupili su: Crnići,  Frama Kiseljak, Veterani Kiseljak 1, Veterani Kiseljak 2, Dom zdravlja, OK Kiseljak-Fojnica te Zavod Bakovići dok su se u ženskoj kategoriji natjecali Fojnica 1, FSRKiseljak, Busovača, Kreševo, Udruga roditelja "Naša djeca", OK Kiseljak, OK Kiseljak juniori i Fojnica 2. Ekipa Busovača već treću godinu zaredom sudjeluje na humanitarnom turniru u Kiseljaku.

Nakon cjelodnevnog natjecanja raspored je bio sljedeći:

Muško/ženske ekipe:
1. OKK Kiseljak-Fojnica
2. Veterani Kiseljak 1
3. Veterani Kiseljak 2

Ženske ekipe:
1. Kreševo
2. Fojnica 1
3. Kiseljak

artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

pobjednici odbojka 19

Udruga roditelja i građana za pomoć djeci s poteškoćama u učenju i učešću “Naša djeca” već godinama u suradnji sa Srednjom školom Ivan Goran Kovačić, Općinom Kiseljak te brojnim drugim drugim udrugama organizira humanitarni turnir u odbojci.

Cilj je osim prikupljanja financijskih sredstava za Udrugu i podizanje svijesti o djeci s poteškoćama u razvoju i u njihovoj ulozi u našem društvu.

 Svi za "Našu djecu": Podržite humanitarni turnir

Na ovogodišnjem turniru sudjelovanje je uzelo 16 ekipa plus još dvije (Kiseljačke mažoretkinje i SSP Fojnica) koje nisu sudjelovale ali su platile kotizaciju (30 KM).

Od mješovitih ekipa nastupili su: Crnići,  Frama Kiseljak, Veterani Kiseljak 1, Veterani Kiseljak 2, Dom zdravlja, OK Kiseljak-Fojnica te Zavod Bakovići dok su se u ženskoj kategoriji natjecali Fojnica 1, FSRKiseljak, Busovača, Kreševo, Udruga roditelja "Naša djeca", OK Kiseljak, OK Kiseljak juniori i Fojnica 2. Ekipa Busovača već treću godinu zaredom sudjeluje na humanitarnom turniru u Kiseljaku.

Nakon cjelodnevnog natjecanja raspored je bio sljedeći:

Muško/ženske ekipe:
1. OKK Kiseljak-Fojnica
2. Veterani Kiseljak 1
3. Veterani Kiseljak 2

Ženske ekipe:
1. Kreševo
2. Fojnica 1
3. Kiseljak

artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.