kiseljacke mazoretkinje

Kao i prethodnih godina početak i ove čarobne jeseni započet ćemo tradicionalnim samostalnim koncertom Kiseljačkih mažoretkinja -Ljubičanstvenih.

Devet godina se održava samostalni koncert Kiseljačkih mažoretkinja, devet godina plesa, divnih osmijeha, druženja i mnoštvo iznenađenja za naše građane, ali i goste. Ništa drugačije neće biti ni ove godine osim što ćemo ih ovaj put pozdraviti i podržati na Trgu kneza Radoje u Kiseljaku 1.listopada 2017.godine (nedjelja) u 20.00 sati.

U slučaju kiše program će se održati u Gradskoj dvorani u Kiseljaku.

I ove godine moći ćete uživati u mažoret pokretima uz:
*mrvice- naš najmlađi tim
*kadete B- koji nisu natjecateljski tim, ali njihov trud i rad vrijedi pogledati
*kadete A- koje su na ovom državnom prvenstvu osvojile odlično 4.mjesto u kategoriji štap
*juniore A- tim koji iz godine u godinu donosi razlog za veselje među naše članice, a tako je bilo i ove godine na državnom prvenstvu jer su zauzele visoko 2.mjesto u kategoriji štap

Osim formacijskih nastupa moći ćete uživati i u neformacijama, a samo za vas nastupit će:
*Iva Kvasina- solo junior štap, naša najuspješnija članica koja je ponovno zauzela prvo mjesto u svojoj kategoriji
*Monika Miličević Žuljević i Nikolina Mrnjavac- duo juniori štap, cure koje su se ove godine popele na postolje i zauzele treće mjesto

Gošće koncerta su mažoretkinje Klinča Sela iz Republike Hrvatske, mažoretkinje Novi Travnik, Busovača, Široki Brijeg i još mnoga plesna iznenađenja.

Na kraju programa, dugo u noć, zabavljat će Vas Josip Katana, a bit će upriličen i domjenak na platou općine.

I naravno, sve ovo ne bi bilo moguće bez pomoći Općine Kiseljak, načelnika Mladena Mišurića Ramljaka, roditelja članica i vjernih sponzora.