× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • Federalni prvoligaš

 rk-kiseljak-novanaslovna.jpg

Večeras u 19:30 je prozivka Rukometnog kluba Kiseljak uoči početka priprema za sezonu 2023/2024.

RK Kiseljak je uspješno odradio svoju debitantsku sezonu u višem rangu odnosno Prvoj federalnoj ligi - Sjever, drugom po jačini rangu u Bosni i Hercegovini.

U nadolazećoj sezoni došlo je do promjena i svojevrsne reorganizacije natjecanja. Kiseljačani će u sezoni 2023/2024. igrati Prvu ligu FBiH, skupina Jug. U ligi se nalazi 12 klubova, a osim Kiseljaka tu su : ORK Bosna Sarajevo, HRK Međugorje, ŠRK Zrinjski Mostar, RK Izviđač CO 2 Ljubuški, RK Respekt 2016 Sarajevo, RK Rvacka Livno, RK Briješće Sarajevo, MRK Sloga Uskoplje, RK Bosna Visoko, RK Radnički Goražde i RK Velež Mostar. 

Ovo svakako ide na ruku našem klubu, jer neće biti putovanja od 4-5 sati na sami sjever BiH,a tu su prihvatljiva gostovanja u Sarajevo, Visoko i Uskoplje.

Unatoč skromnim financijama, RK Kiseljak je u debitantskoj sezoni igrao odličan rukomet i sa domaćim snagama ravnopravno igrao sa svim protivnicima. Publika je punila tribine u velikom broju, a očekuje se još više od nove sezone.

Uprava je u potrazi za par pojačanja kako bi uz kontinuitet natjcanja ostvarili još zapaženiji nastup u ovoj sezoni. Apetiti rastu,a iz kluba ističu kako je podrška sponzora neophodna te zahvaljuju svima koji su godinama iz klub ali i pozivaju nove da im se pridruže i postanu dio uspješne obitelji.

Kad su u pitanju odlasci, nema Berina Ahića kojem je ponuđen novi ugovor, no Berin je odlučio otići, a RK Kiseljak nije mogao financijski odgovoriti drugim ponudama. 

Prvo kolo igra se 23. i 24.rujna a Kiseljak će gostovati kod Rvacke u Livnu. S redovnim treninzima starta se od ponedjeljka.

Postanite i vi dio lijepe sportske priče.Iznad svih - RK Kiseljak.

artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Ecos
Sarajevski kiseljak - novi 28.6.
  • Federalni prvoligaš

 rk-kiseljak-novanaslovna.jpg

Večeras u 19:30 je prozivka Rukometnog kluba Kiseljak uoči početka priprema za sezonu 2023/2024.

RK Kiseljak je uspješno odradio svoju debitantsku sezonu u višem rangu odnosno Prvoj federalnoj ligi - Sjever, drugom po jačini rangu u Bosni i Hercegovini.

U nadolazećoj sezoni došlo je do promjena i svojevrsne reorganizacije natjecanja. Kiseljačani će u sezoni 2023/2024. igrati Prvu ligu FBiH, skupina Jug. U ligi se nalazi 12 klubova, a osim Kiseljaka tu su : ORK Bosna Sarajevo, HRK Međugorje, ŠRK Zrinjski Mostar, RK Izviđač CO 2 Ljubuški, RK Respekt 2016 Sarajevo, RK Rvacka Livno, RK Briješće Sarajevo, MRK Sloga Uskoplje, RK Bosna Visoko, RK Radnički Goražde i RK Velež Mostar. 

Ovo svakako ide na ruku našem klubu, jer neće biti putovanja od 4-5 sati na sami sjever BiH,a tu su prihvatljiva gostovanja u Sarajevo, Visoko i Uskoplje.

Unatoč skromnim financijama, RK Kiseljak je u debitantskoj sezoni igrao odličan rukomet i sa domaćim snagama ravnopravno igrao sa svim protivnicima. Publika je punila tribine u velikom broju, a očekuje se još više od nove sezone.

Uprava je u potrazi za par pojačanja kako bi uz kontinuitet natjcanja ostvarili još zapaženiji nastup u ovoj sezoni. Apetiti rastu,a iz kluba ističu kako je podrška sponzora neophodna te zahvaljuju svima koji su godinama iz klub ali i pozivaju nove da im se pridruže i postanu dio uspješne obitelji.

Kad su u pitanju odlasci, nema Berina Ahića kojem je ponuđen novi ugovor, no Berin je odlučio otići, a RK Kiseljak nije mogao financijski odgovoriti drugim ponudama. 

Prvo kolo igra se 23. i 24.rujna a Kiseljak će gostovati kod Rvacke u Livnu. S redovnim treninzima starta se od ponedjeljka.

Postanite i vi dio lijepe sportske priče.Iznad svih - RK Kiseljak.

artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.