• Singl

Poznata su prva dva četvrtifinalista na ITF teniskom turniru "Juicy Kiseljak open".

Plasman među osam najboljih osigurala su dva Argentinca : četvrti nositelj Juan Bautista Otegui te osmi nositelj Gonzalo Villanueva.

Villanueva nije prvi put u Kiseljaku. Danas je za sat i 42 minute savladao Slovaka Samuela Puskara, koji je u glavni dio turnira upao kao lucky loser.

Argentinac je slavio 6-3;6-4.Jednom je gubio svoj servis, a iskoristio je 4/7 break lopti. Imao je 63 posto poena na prvom i drugom servisu.

U četvrtfinalu 28-godišnji Villanueva čeka boljeg iz brazilskog okršaja između Boscardina Diasa i Gimeneza.Meč je u tijeku, Boscardin Dias je dobio prvi set 7-5.

U četvrtfinale se plasirao i njegov sunarodnjak Juan Bautista Otegui.

Četvrti nositelj je u tri seta izbacio Brazilca Nicolasa Zanellata.

Argentinac ima 24 godine, a trenutno je 397.igrač svijeta.

Prvi set je riješen u tie-breaku. Oba igrača dvaput su gubila svoj servis i set je riješen u trinaestoj igri.

U drugom setu Bautista Otegui je furiozno krenuo i poveo 4-0. Zanellato je uspio vezati dva uzastopna gema i vratiti se na 4-2.Potom su oba igrača obranila svoj servis. Pri rezultatu *5-3 Zanellato koristi treću break-priliku u gemu i vraća set u egal. Brazilski tenisač igrao je sjajno u tim trenucima, svaka duža izmjena otišla je na njegovu stranu. Na kraju osvaja set 5-7 i odvodi meč u treći set.

U trećem setu Bautista Otegui odmah oduzima servis protivniku, da bi do kraja seta to uradio još jednom. Pri rezultatu 5-1 servirao je za meč,iskoristio je prvu meč-loptu.