• Hrvatski stručnjak

Kayserispor Roberta Prosinečkog više nije član turske Super lige.Za ostanak im je trebala pobjeda danas u zadnjem kolu protiv viceprvaka Trabzonspora, i poklapanje ostalih rezultata. Rezultati su se poklopili, no Kayserispor nije uspio slaviti na svom terenu. Poraženi su 1-2 i sezonu su okončali na posljednjem mjestu sa 32 boda i gol-razlikom 40-72.

Trabzon je poveo u 63.preko Nowaka. Na 1-1 izjednačio je Henrique u 85.minuti s bijele točke i dao nadu domaćinima da se ipak mogu izvući. Sve snove srušio im je najbolji strijelac lige Sorloth pogotkom duboko u sudačkoj nadoknadi.

Hrvatski strateg trebao je biti spasitelj, u jednom trenutku išlo je jako dobro, no presudilo je nekoliko nevjerojatnih poraza duboko u sudačkoj nadoknadi.