• Sjajna partija Kiseljačanina

FOTO : Borut Fajs/Rogaška

Ivan Miličević odigrao je sjajno u desetom kolu Druge Aba lige. Predvodio je Rogašku do pobjede na svom parketu protiv tuzlanske Slobode.

Nakon prve četvrtine rezultat je bio izjednačen, a gosti su do poluvremena uspjeli povesti. Bilo je 39-43.

U trećoj dionici Miličević se raspucao. Sjajno je odigrao Kiseljačanin, iznuđivao prekršaje, uzimao skokove. U trećoj četvrtini ubacio je 13 poena i vodio Rogašku do preokreta. Treću četvrtinu Rogaška je dobila 30-12.

U četvrtoj dionici domaćini su uspjeli sačuvati prednost i slaviti 87-74.

Ivan Miličević proglašen je igračem susreta. Ubacio je 28 poena, a imao je i pet skokova, jednu ukradenu loptu i jednu asistenciju. Imao je valorizaciju 36.

Najefikasniji kod gostiju bio je Gegić sa 19 ubačaja.