• Slavlje u derbiju

Derbi posljednjeg jesenskog kola Prve futsal lige FBiH odigrali su u SD Ramiz Salčin MNK Željezničar i MNK DiaBiH.

Domaćin je poveo u šestoj minuti preko Zebe, no tek što se krenulo s centra Bašić zabija za 1-1. U 11.minuti Sarajlić donosi novu prednost Željezničaru, a na 2-2 u 14.poravnava Bašović. Zeba i Sarajlić u dvije minute postižu još po jedan pogodak za 4-2, a Bajić smanjuje na 4-3. Rezultat 5-3 nakon prvog dijela postavlja Danijel Tomić iz Kreševa.

U drugom dijelu Željo je zabio još dva pogotka i priveo utakmicu kraju. Još jedan Kreševljak Ivica Marić u 31.minuti postiže pogodak za 6-3, a konačnih 7-3 postavlja Džafo.