• Gostovanje

Nogometaši Brnjaka stigli su do pete prvenstvene pobjede.

Na gostovanju u Kaćunima slavili su 2-3 i tako nastavili sa sjajnim igrama.

Nakon 39 minuta igre gosti su imali 0-2 pogocima krilnih igrača Vedada Pamića i Dine Operte.

U 52. FK Kaćuni dobiva kazneni udarac koji u pogodak pretvara Adnan Sejmenović.

Posljednji minut regularnog dijela donosi još jedan kazneni udarac za domaćine, ovog puta Muhamed Arnaut je precizan za poravnanje.

Ipak, u sudačkoj nadoknadi Brnjaci dolaze do tri boda. Mace je odlično uposlio Sanjina Paripovića koji vara domaćeg vratara za veliko slavlje.

Brnjaci ovom pobjedom ostaju pri vrhu tablice, a u subotu će dočekati momčad Viteza iz Bužima, koja je dosad bez bodova.